حضور شرکت پرمان در اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات (بزرگترین رویداد فناوری کشور)

شرکت پرمان در اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات که از تاریخ 12 تا 16 مرداد 1396 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران برگزار شد. مشخصه ویژه این نمایشگاه در مقایسه با سایر نمایشگاه های کشور این بود که تنها شرکت های تولید کننده داخلی با فناوری بالا (High Tech) در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. این رویکرد این نمایشگاه را به بزرگترین رویداد فناوری کشور تبدیل نمود. 

 

 

3

 

5

6

 

8

 

11

 

15

صفحه اصلی اخبار حضور شرکت پرمان در اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات (بزرگترین رویداد فناوری کشور)

تماس با ما

نشانی : تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، کوچه حق طلب غربی، پلاک ۳۱، طبقه ۹، واحد ۳۸

کد پستی : ۱۹۹۷۹۶۸۴۱۳

تلفن : ۴۲۰۴۱۰۰۰ (۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی: ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر (۵:۳۰GMT تا ۱۳:۳۰GMT)

دورنگار (فکس): ۸۸۶۹۱۳۷۱ (۹۸۲۱+)

پست الکترونیک:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

درباره پرمان

شرکت پرمان (پرتو تماس نوین)، یکی از برترین شرکت های دانش بنیان ایرانی در زمینه طراحی و تولید سیستم های پیشرفته مخابرات نوری و سوئیچ های شبکه و دارنده تاییدیه سازمان تنظیم مقرارات و ارتباطات رادیویی برای محصولات انتقال نوری است.

 

شرکت پرمان در سال 1380 با مدیریت و مشارکت مجموعه ای از اساتید دانشگاهی که دارای سوابق مدیریتی، اجرایی و فنی فراوانی در حیطه فناوری ارتباطات هستند تشکیل گردید. هدف اصلی بنیانگذاران ایجاد مجموعه ای فعال و جدی جهت توسعه دانش فنی طراحی سیستم های مخابراتی با تکنولژی پیشرفته که نیازهای کلیدی توسعه شبکه مخابرات کشور را پاسخگو باشند بوده است.

 

در این راستا این مجموعه با تشویق و جهت دهی مدیران با تجربه مخابراتی و مرکز تحقیقات مخابرات ایران توسعه دانش فنی طراحی و تولید سیستم های پیشرفته انتقال نوری را به عنوان هدفی استراتژیک برگزید و فعالیت خود را در این زمینه شروع نمود.